Parkování Letiště Leoše Janáčka Ostrava

Parkování Letiště Leoše Janáčka Ostrava

Levné parkování na letišti Ostrava

Znáte to, zaparkovat přímo na letišti nemusí být vždy hračka. Po zdlouhavém hledání volného parkovacího místa nás často čeká trvdá realita v podobě vysokého poplatku za parkování. Ve většině případech se vyplatí na letišti zastavit maximálně na 5 minut a vůz potom odstavit mimo frekventované terminály. Ušetříme tak peníze a nervy.

Pokud se chcete vyhnout problémům s parkováním na Letišti Leoše Janáčka v Ostravě, neváhejte využít spolehlivých služeb TravelCar. Právě u nás najdete ty nejlepší nabídky parkovacích míst v blízkosti ostravského letiště za nízké ceny.

Parkovací místo na Letišti Leoše Janáčka v Ostravě

Mezinárodní letiště v Ostravě patří mezi nejdůležitější letiště v České republice, létají odsud totiž nejen vnitrostátní, ale i mezinárodní lety. Původně se letiště jmenovalo Letiště Ostrava-Mošnov. V roce 2006 došlo ale na modernizaci, se kterou souviselo i pojmenování letiště po významném českém hudebním skladateli Leoši Janáčkovi.

Letiště Leoše Janáčka se nachází na území obce Mošnov a od centra průmyslové Ostravy je vzdáleno přibližně 20 kilometrů. Konkuruje si navzájem s letištěm v Pardubicích, které taktéž nově odbavuje i mezinárodní linky.

Letiště Leoše Janáčka v Ostravě ročně přepraví přes 300 tisíc cestujících, tato čísla by měla v budoucnu stoupat. Mezi pravidelné linky patří spoje do Dubaje, Londýna nebo Prahy, v sezóně se létá i do řady exotičtějších míst jako například do Řecka, Tuniska, Španělska nebo Bulharska. Jde o třetí nejnavštěvovanější letiště v České republice.

Vybavenost ostravského letiště je standardní a zahrnuje Wi-Fi připojení zdarma v celém areálu, nespočet možností občerstvit se či využít některou z elektrických zásuvek na laptop. Cestující zde tedy naleznou vše potřebné pro jejich odlet v rámci ČR nebo do některé ze zahraničních destinací.

Letiště Leoše Janáčka v Ostravě je nejdostupnější pro cestující z Moravy.

Najděte nejlevnější parkoviště na Letišti Leoše Janáčka v Ostravě

Parkování přímo na letišti s sebou často přináší řadu problémů, od hledání vhodného parkovacího místa až po vysokou cenu parkování. Ukázalo se, že mnohem praktičtější a dostupnější jsou parkoviště umístěná v blízkosti letiště.

Pokud nevíte, kde levně a snadno zaparkovat svůj vůz, využijte služeb TravelCar. S TravelCar najdete kryté parkovací místo v blízkosti letiště v Ostravě ve vteřině. V ceně služby je navíc i kyvadlová doprava na a z letiště. TravelCar nabízí cestujícím ta nejlevnější parkovací místa. Díky své výhodné poloze poblíž Letiště Leoše Janáčka v Ostravě, nízkým cenám a profesionálnímu přístupu si TravelCar získalo u zákazníků na oblibě. Parkovací služby TravelCar využívají denně jak byznysmeni, tak páry či rodiny s dětmi. Parkovací místa TravelCar jsou bezpečná a krytá.

Společnost TravelCar poskytuje svým zákazníkům prvotřídní služby a její otevírací doba je tak velmi flexibilní. Nabízíme služby parkování včetně kyvadlové dopravy na a z letiště v Ostravě 24 hodin denně 7 dní v týdnu, abychom uspokojili své zákazníky.

Vzdálenost mezi parkovištěm a letištním terminálem je minimální a kyvadlovou dopravou je cestující na místě během pár minut. V nabídce TravelCar je jak možnost krátkodobého, tak dlouhodobého parkování. Pokud tedy odjíždíte na dovolenou, nebojte se nám svěřit Váš vůz. Náš areál je neustále monitorován, Váš plechový miláček u nás tak bude v bezpečí ve dne v noci. Máte-li otázky, můžete navíc nepřetržitě využít naši zákaznickou linku. Dle přání zákazníka nabízíme také doplňkové služby v podobě ručního mytí, čištění interiéru, dotankování nádrže nebo technické údržby.

Snadný přístup na Letiště Leoše Janáčka v Ostravě s TravelCar

Bojíte se využít služby parkování mimo letiště? Žádný strach. Z našeho parkoviště na terminál Vás rychle a spolehlivě doveze naše kyvadlová doprava. A to vše zdarma a během několika málo minut.

Jakmile je Vaše auto zaparkováno, o vše se postaráme, okamžitě přistavíme náš minibus a dopravíme Vás bezpečně a rychle na letiště. Samozřejmostí je pomoc se zavazadly.

Kyvadlová doprava Vás zaveze přímo před požadovaný terminál a po příjezdu Vás opět vyzvedne doveze zpátky k zaparkovanému vozu. Vše pro Váš komfort. Díky výborné dostupnosti mezi naším krytým parkovištěm a Letištěm Leoše Janáčka v Ostravě je tato služba velmi praktická a pohodlná.

Nabízíme také v poslední době velmi oblíbenou službu valet parking, tedy vyzvednutí vozu jedním z našich řidičů. Konec hledání volného parkovacího místa, konec předraženému parkování. U nás si nemusíte pamatovat, kam jste vůz zaparkovali, postaráme se o všechno až do posledního detailu. Můžete tak cestovat bezstarostně a v naprostém klidu. Navštivte nás a vyzkoušejte naše špičkové služby. Stačí provést rezervaci přes náš internetový portál.