Parkování letiště Pardubice

Parkování letiště Pardubice

Výhodné parkování na letišti Pardubice

Parkování přímo na letišti v současné době není samozřejmostí. Letiště většinou nemají prostory na zřízení dostatečného počtu parkovacích míst a spoléhají se na to, že cestující dorazí například taxíkem, který je před terminálem pouze vyloží a odjede. A když se nám zadaří parkovací místo sehnat, tak se ve většině případů nedoplatíme.

Často stojí za to vzít v úvahu jiné možnosti parkování či odstavení vozu, a to například mimo frekventované terminály. Cena za parkování je pak o hodně nižší. Navíc si v rámci této služby máme možnost parkovací místo dopředu zarezervovat, což ušetří především čas. Vyhněte se starostem s parkováním na letišti v Pardubicích, využijte špičkových služeb společnosti TravelCar. Nabízíme výhodná parkovací místa v blízkosti letiště Pardubice. Čtěte dál, pokud se chcete o našich službách dozvědět více.

Parkovací místo na letišti Pardubice

Letiště Pardubice je mezinárodním letištěm civilního a vojenského charakteru. Jedná se o nejmladší české letiště, které se v žebříčku top letišť v ČR díky nově nabízeným spojům do zahraničí rychle vyšlhalo mezi ty nejlepší. V roce 2017 k letišti přibyl nový moderní terminál Jana Kašpara, který cestující letecky odbaví mimo jiné do Londýna.

Letiště Pardubice se nachází na jihozápadu Pardubic, poblíž areálu, kde se konají dostihové závody Velká pardubická. Vzdálenost do centra je zhruba 4 km. Areál letiště se rozprostírá na území obcí Popkovice, Dražkovice, Staré Jesenčany a Třebosice. Co do významu si konkuruje například s mezinárodním ostravským letištěm.

Statisticky nejvíce cestujících přepravilo letiště Pardubice v roce 2013, jednalo se téměř o 180 tisíc cestujících. Ročně stoupá jak počet odbavených cestujících, tak provoz letadel. Mezi letecké společnosti, které létají z Pardubic, se řadí například aerolinka RyanAir, která nabízí výhodné letenky do Londýna. Nechybí ani vzdálenější destinace jako Tunisko, Rusko, Řecko nebo Bulharsko.

Letistě Pardubice nabízí svým cestujícím Wi-Fi připojení zdarma v celém areálu, a to jak v příletové, tak odletové hale. Dále zde standardně najdeme stánky s občerstvením, elektrické zásuvky, službu balení zavazadel, směnárnu či dětský koutek. Na letišti by nám tedy nic nemělo před odletem chybět. Letiště Pardubice je nejdostupnější pro cestující z Královéhradeckého a Pardubického kraje.

Nejlevnější parkování na letišti Pardubice

Parkování přímo na letišti nemusí vždy znamenat to nejlepší řešení. Často s sebou totiž přináší řadu nepříjemností v podobě hledání vhodného parkovacího místa či vysokého poplatku za parkování. Dalo by se říci, že mnohem lepší a úspornější alternativou jsou parkoviště umístěná v blízkosti letiště.

Už jste slyšeli o výhodných a chytrých službách TravelCar? S TravelCar si kryté parkovací místo blízko letiště Pardubice zarezervujete okamžitě a bez stresu. V ceně parkování je navíc i kyvadlová doprava na a z letiště Pardubice. Společnost TravelCar nabízí svým zákazníkům ty nejlevnější parkovací možnosti. TravelCar je synonymem nízkých cen a profesionálního přístupu, právě díky tomu jsme si po celém světě získali řadu spokojených zákazníků, kteří si naše služby oblíbili a rádi se k nám vrací. Další výhodou je fakt, že parkovací místa TravelCar jsou 100% bezpečná a krytá. Kryté parkoviště TravelCar je 24 hodin denně monitorováno bezpečnostními kamerami.

TravelCar poskytuje svým zákazníkům špičkové služby, a to v nepřetržitém provozu. Naše otevírací doba je víc než flexibilní. Služba parkování včetně kyvadlové dopravy na a z letiště v Pardubicích je k dispozici 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Jsme tu pro Vás.

Vzdálenost mezi parkovištěm a letištním terminálem v Pardubicích je zanedbatelná. Nabízenou kyvadlovou dopravou je cestující na letišti za několik málo minut. Postaráme se o Váš komfort.  TravelCar nabízí krátkodobé i dlouhodobé parkování. Pokud se tedy chystáte na dovolenou nebo delší pracovní cestu, rádi se o Váš vůz postaráme. Naše kryté parkoviště je neustále pod dohledem kamer, Váš vůz u nás tak bude v bezpečí 24/7. V případě jakýchkoli otázek je TravelCar k dispozici na zákaznické lince. Rádi Vám na přání nabídneme také ruční mytí, vyčištění interiéru vozu, natankování nádrže nebo technickou údržbu vozu.

TravelCar se postará o snadný přístup na letiště Pardubice

Parkování s TravelCar v blízkosti letiště Pardubice je snadné, levné a praktické. Z TravelCar parkoviště na terminál a zase zpátky cestující rychle a spolehlivě doveze naše kyvadlová doprava. Tato služba je zahrnuta v ceně parkování.

Kyvadlová doprava Vás v mžiku zaveze přímo před budovu terminálu a po příjezdu Vás opět vyzvedne doveze zpátky k zaparkovanému vozu. Díky skvělé dostupnosti mezi naším krytým parkovištěm a letištěm Pardubice je tato služba velmi praktická a pohodlná.

Cestujte s TravelCar bezstarostně a v naprostém klidu. Navštivte naši provozovnu nebo naše webové stránky a přesvědčte se o kvalitě našich služeb na vlastní kůži.