Şırnak Şerafettin Elçi Havalimanı Otopark

Şırnak Havalimanı yakınlarında uygun fiyatlı otopark

Havalimanında otopark sorunu yaşamak istemiyorsanız, en doğru hizmeti seçmelisiniz.


TravelCar Şırnak Havalimanındaki en iyi otopark seçeneklerine sahiptir.


Konforlu, ekonomik ve pratik park alanları için TravelCar otoparklarını karşılaştırın.

Şırnak Şerafettin Elçi Havalimanı Otopark

   Şırnak Havalimanı, Türkiye’nin Doğu Anadolu bölgesinde yer almaktadır. Modern ve yeni terminal binasıyla yolcularına hizmet vermektedir. Hava alanının terminal binası iç hatlardan oluşur. Toplam 6600 m² alan üzerine kurulmuştur.


26 Temmuz 2013 ‘te hizmete giren Şırnak Havalimanına, eski bakan, merhum Şerafettin Elçi’nin adı verilmiştir. Yolcu kapasitesi düşük olan bir havalimanıdır.


Şırnak Havalimanı’na ait coğrafi koordinatlar 37°21`50"N,42°03`36"E dir. Bu koordinatları navigasyon için de kullanabilirsiniz. Bu koordinatları kullanarak, haritalardaki uydu görüntülerine ulaşabilirsiniz.


Havalimanının açık adresi; Şerafettin Elçi Havalimanı, Mardin-Şırnak Yolu, Düzova Köyü, Cizre, Şırnak, Türkiye olarak kayıtlıdır. Bu havalimanına ait IATA kodu NKT, ICAO kodu ise LTCV olarak belirlenmiştir. İletişim için telefon numarası 0 486 636 77 00 - 01 - 02 ve faks numarası 0486 636 77 07 dir. Şırnak Havalimanına ait e-posta adresi infosirnak@dhmi.gov.tr ‘dir. Şırnak Havalimanı halen sivil hava trafiğine hizmet vermektedir. Uluslararası yolcu trafiğine henüz açılmamış olup, yalnızca iç hat seferleri düzenlenmektedir. 2017 yılı verilerine göre, iç hatlarda 339.725 yolcuya hizmet vermiştir.


Havalimanı, Cizre ilçe merkezine 10 km, Şırnak şehir merkezine ise 60 km mesafede bulunmaktadır.

 

Şırnak Havalimanı Otopark Çözümleri

Şırnak havalimanında 3320 m2 açık otopark alanı bulunmaktadır. Havalimanı içerisinde yolculara ücretli otopark hizmeti sunulmaktadır.


Havalimanı yakınlarında, bütçenizi zorlamayacak ve güvenli seçenekler de mevcuttur. TravelCar sayesinde müşterilerine ücretsiz hizmetler de sunan otopark hizmetinden yararlanabilirsiniz.


TravelCar’ın sağladığı avantajlara ulaşmak için çok uğraşmanıza gerek yok.  TravelCar internet sitesinden havalimanı tercihinizi yapmanız, tarihleri belirlemeniz ve park yerini seçmeniz yeterlidir. Park yerini seçerken, güzergahınıza en uygun yerleri belirleyebilir, seçeneklerinizi karşılaştırabilirsiniz. TravelCar, sadece birkaç dakikanızı ayırdığınızda,  yolculuğunuzu oldukça kolaylaştıracaktır.


Ayrıca TravelCar rakiplerine göre çok daha uygun fiyatları müşterilerine sunar.


TravelCar dünya genelinde tüm havaalanlarında her ihtiyaca uygun çözümler sunan otopark hizmeti sağlamaktadır. Şırnak Havalimanına vardığınızda, arabanızı park edecek yer aramak istemiyorsanız TravelCar ile daha önceden rezervasyon yapabilirsiniz.


Böylece otoparkla ilgili düşünmeniz gereken hiçbir şey kalmaz ve TravelCar sizin için çalışır.


Şırnak Havalimanına yalnızca 5 dakika mesafede bulunan park alanları sayesinde zaman kazanırsınız.


  TravelCar anlaşmalı park yerleri, Şırnak Şerafettin Elçi Havalimanı yakınlarında ve en uzak olanı bile yalnızca beş dakika uzaklıktadır.


Otoparkların cazip teklifleri park süresine göre değişiklik göstermektedir. Örneğin, 3 ay gibi uzun süreli otopark ihtiyaçlarına özel olarak, TravelCar ücretsiz ve indirimli tarifeler sunar.


  TravelCar ile aracınızı park etmek için rezervasyon yaptığınızda, dilediğiniz farklı hizmetleri de rezervasyonunuza ekleyebilirsiniz. TravelCar otoparkları, müşterilerinin ihtiyaçlarına her zaman önem verir. Şırnak havalimanı yakınındaki otoparklarda vale servisi bulunmaktadır. TravelCar arzu eden araç sahiplerine araç yıkama seçeneği sunmaktadır.


TravelCar, otopark hizmeti ile her yerde sizin yanınızda olacaktır. Her zaman en uygun, ulaşılabilir ve en kaliteli hizmeti TravelCar sunar.


  Aracınızı park etmeden önce güvenlik ile ilgili şüpheleriniz varsa TravelCar tam size göre hizmetlere sahiptir. Tüm otoparklar güvenlik kapılarıyla emniyet altına alınmıştır. Sadece açık değil, kapalı park alanları da mevcuttur. Bu seçeneği de değerlendirmek isteyebilirsiniz.


TravelCar otoparklarında 7/24 kamera ile kayıt alınır. Aracınızı park ettiğiniz andan itibaren içiniz rahat bir şekilde seyahatinize odaklanabilirsiniz.


Otopark alanlarında her daim güvenliği sağlayacak güvenlik görevlileri vardır.


Aracınızın güvenliği için TravelCar’a güvenebilirsiniz.


  TravelCar, Şırnak Şerafettin Elçi hava alanında bir otoparktan bekleyebileceğiniz tüm hizmetleri ve servisleri sizin için sağlar ve ücretsiz otopark fırsatları sunar.

 

Şırnak Havalimanı ve yakınlarında ücretsiz transfer ile otopark bulun

TravelCar yalnızca havalimanında değil, ülkenin en önemli noktalarında da otopark ihtiyacınız karşılayacak teklifler sunuyor.


İstanbul Atatürk Havalimanı, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı, Ankara Esenboğa Havalimanı ve İzmir Adnan Menderes Havalimanı gibi daha birçok farklı noktada otopark çözümleri beğeninize sunulmaktadır.


  TravelCar, Ağrı, Kars, Mardin gibi şehirlerde tren istasyonları ve havalimanları civarında aracını park etmek için en uygun yeri arayan herkese hitap eder.


  TravelCar otopark alanlarının en uzak olanından bile havalimanına ulaşım altı dakikadan az sürmektedir. Üstelik ücretsiz havaalanı mekik servisiyle sizlere hizmet vermektedir.


Aracınızı TravelCar ile rezerve ettiğiniz bir otoparka park ettiğinizde, ücretsiz servis sizi aracınızın yanından alır ve Şırnak Havalimanı yolcu girişine kadar bırakır. Aynı şekilde, döndüğünüz zaman da ücretsiz servisin sizi havalimanı kapısından alıp, park yerine bırakacağını bilirsiniz.


TravelCar transfer servisi tamamen ücretsizdir. Havalimanını ve otoparklarımız arasında karşılıklı ulaşım sağlar.


Anlaşmalı otoparklara ulaşım sorunu yoktur. Şırnak Havalimanı yakınlarındaki otoparklarımız ulaşımı kolaylaştırmak adına, merkezi, erişilebilir lokasyonlarda ve size zaman kazandırmak için havalimanlarına 6 dakikadan yakın bir mesafede konumlandırılmıştır.

 

TravelCar, Şırnak Şerafettin Elçi Havalimanına erişimi kolaylaştırır

TravelCar, avantajlı fiyatları, güvenli otopark alanları ve mekik servisiyle yolculuğunuzu kolaylaşır. Şırnak Havalimanı servisi ücretsizdir. Aracınızı park ettikten hemen sonra ücretsiz bir servis sizi havalimanına götürecektir. Dönüşünüzde de ücretsiz servis sizi karşılayacak ve otoparka ulaştıracaktır. Otopark ile havalimanı arası çok yakın olduğundan bu servis erişiminizi sağlamak için en iyi yoldur. TravelCar, 7 gün 24 saat otopark hizmeti verir.


TravelCar müşteri hizmetleri, çözüm odaklı hizmet anlayışıyla çalışır.


Memnuniyetiniz için, her daim ulaşılabilir ve 7/24 sorularınızı yanıtlar.


TravelCar otopark çözümleri konforuyla işinizi kolaylaştırır. Pratik ve ekonomik park seçenekleriyle zaman kazandırır.