Tokat Havalimanı Otopark

Tokat Havalimanı yakınlarında uygun fiyatlı otopark

Havalimanında park yeri aramak ve yüksek ücretler ödemek istemiyorsanız, alternatif otopark seçeneklerine göz atın.

TravelCar Tokat Havalimanında en avantajlı otopark seçeneklerine sahiptir.
Konforlu, ekonomik, güvenli ve pratik park alanları için TravelCar üzerinden otoparkları karşılaştırın.
 

Tokat Havalimanı Otopark

   Tokat Havalimanı, Türkiye’nin Karadeniz bölgesinde yer almaktadır. Toplam 653.467 m² alan üzerine kuruludur.

2002 yılında hava trafiğine kapatılan hava alanı, 2006 yılında tekrar açılmıştır. Yeni terminal binası toplam 885 m2 dir.

Tokat Havalimanına ait coğrafi koordinatlar 40°18`42"N, 36°22`25"E dir.

Tokat Havalimanının açık adresi, Turhal Karayolu Büyükbağlar Mevkii,60000, Pazar,Tokat, Türkiye olarak kayıtlıdır. Havalimanına ait IATA kodu TJK, ICAO kodu ise LTAW olarak belirlenmiştir. İletişim için telefon numaraları 0356 238 73 30 - 238 73 57 - 238 73 54 - 238 73 49 ve faks numarası 0356 238 70 79 dir. Tokat Havalimanı ait e-posta adresi infotokat@dhmi.gov.tr ‘dir. Tokat Havalimanı sivil hava trafiğine hizmet vermektedir. Uluslararası yolcu trafiğine henüz açık değildir. 2017 yılı verilerine göre, iç hatlarda toplam 13.058 yolcuya hizmet vermiştir.

Havalimanının şehir merkezine mesafesi 20 km’dir. Yolcular ulaşımını belediye otobüsü ve taksiyle sağlayabilir.

Tokat Havalimanı; Amasya’ya 95 km, Ordu’ya 232 km ve Çorum’a 187 km mesafededir.
 

Tokat Havalimanı Otopark Çözümleri

Tokat Havalimanında yalnızca 60 araç kapasiteli açık otopark alanı bulunmaktadır. Ancak havalimanı otoparkı ücretlidir.

Havalimanının yakınlarında, bütçenizi zorlamayacak ve size zaman kazandıracak seçenekler de mevcuttur. TravelCar sayesinde müşterilerine ücretsiz hizmetler sunan otopark hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Ayrıca TravelCar rakiplerine göre çok daha uygun fiyatları müşterilerine sunar. Size dilediğiniz otoparkı seçmek kalır.

TravelCar dünya genelinde tüm havaalanlarında her ihtiyaca uygun çözümler sunan otoparkları bünyesinde barındırır. Tokat Havalimanına geldiğinizde aracınızı park edecek yer aramakla uğraşmayın, TravelCar ile daha önceden rezervasyonunuzu gerçekleştirin.

Böylece otoparkla ilgili düşünmeniz gereken hiçbir şey kalmaz ve TravelCar sizin için çalışır.

Tokat Havalimanı yalnızca beş dakika mesafedeki park alanları sayesinde zaman kazanırsınız.

  TravelCar anlaşmalı otopark alanları Tokat Havalimanı civarında konumlanmıştır ve en uzak otopark 5 dakika mesafededir.

Otoparkların cazip teklifleri park süresine göre değişiklik göstermektedir. Uzun süreli otopark ihtiyacınız varsa, TravelCar size özel, ücretsiz ve indirimli teklifler sunar.

  TravelCar ile rezervasyon yaptığınızda, farklı hizmetleri de rezervasyonunuza ekleyebilirsiniz. TravelCar otoparkları, müşterilerinin ihtiyaçlarına her zaman önem verir. Tokat Havalimanı yakınındaki otoparklarda acelesi olanlar için vale servisi bulunmaktadır. TravelCar arzu eden araç sahiplerine oto yıkama seçeneği sunmaktadır. Seyahatinizden döndüğünüzde aracınız temiz bir şekilde teslim edilir.

  TravelCar, otopark hizmeti ile her yerde sizin yanınızda olacaktır. Türkiye’nin birçok şehrinde otogar, tren istasyonu ve havalimanı gibi önemli noktalarda anlaşmalı otoparklar sayesinde, en uygun, en kaliteli hizmeti TravelCar sunar.

  Aracınızın güvenliğini önemsiyorsanız TravelCar tam istediğiniz gibi otoparklara sahiptir. Tüm otoparklar güvenlik kapılarıyla emniyet altına alınmıştır. Açık ve kapalı park yerleri mevcuttur.

TravelCar otoparklarında 7/24 kamera ile güvenlik sağlanır. Aracınızı park ettiğiniz andan itibaren içiniz rahat edecek ve seyahatinize odaklanabileceksiniz.

Otopark alanlarında her daim güvenliği sağlayacak güvenlik görevlileri de vardır. Araç park alanları güvenlik kapısı ile emniyete alınmıştır.

Güvenle aracınızı park edip ayrılabilirsiniz. Aracınızın güvenliği için TravelCar otoparkları maksimum özen gösterir.

  TravelCar, bir otoparktan bekleyebileceğiniz tüm hizmetleri ve servisleri sizin için sağlar ve ücretsiz otopark fırsatları sunar.
 

Tokat Havalimanı ve yakınlarında ücretsiz transfer ile otopark bulun

TravelCar yalnızca havalimanında değil, ülkenin en önemli noktalarında da otopark ihtiyacınız karşılayacak teklifler sunuyor.

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı, Samsun Havalimanı, Ankara Esenboğa Havalimanı ve Ordu-Giresun Havalimanı gibi daha birçok farklı noktada otopark çözümlerini TravelCar sunar.

  TravelCar, Ankara, İstanbul, İzmir, Çorum ve Amasya gibi şehirlerde tren istasyonları, otogarlar ve hava alanları civarında park yeri arayan herkese hitap eder.

  TravelCar otopark alanlarından havalimanına ulaşım altı dakikadan az sürmektedir. Üstelik ücretsiz havaalanı mekik servisiyle sizlere hizmet vermektedir.

Aracınızı TravelCar ile rezerve ettiğiniz bir otoparka park ettiğinizde, ücretsiz mekik servis sizi aracınızın yanından alır ve Tokat Havalimanı yolcu girişine kadar bırakır. Aynı şekilde, döndüğünüz zaman da ücretsiz servisin sizi havalimanı kapısından alıp, park yerine bırakacağını bilirsiniz.

TravelCar transfer servisi tamamen ücretsizdir. Tokat Havalimanına giden ve havalimanından dönen herkes için otopark servisi kullanılabilir durumdadır.

Anlaşmalı otoparklara erişim sorunu yoktur. Tokat Havalimanı yakınlarındaki otoparklarımız ulaşımı kolaylaştırmak adına, merkezi noktalarda ve size zaman kazandırmak için havalimanlarına çok yakın bir şekilde konumlandırılmıştır.

TravelCar, Tokat Havalimanına erişimi kolaylaştırır

TravelCar’ın, avantajlı fiyatları, güvenli otopark alanları ve havalimanı servisiyle yolculuğunuzu kolaylaşır. Tokat Havalimanı servisi ücretsizdir. Aracınızı park ettikten hemen sonra ücretsiz bir servis sizi havalimanına bırakır. Dönüşünüzde de ücretsiz servis sizi karşılar ve otoparka ulaştırır. Otopark ile havalimanı arası çok yakın olduğundan bu servis erişiminizi sağlamak için en iyi yoldur. TravelCar, 7 gün 24 saat otopark hizmeti verir.

TravelCar müşteri hizmetleri, çözüm odaklı hizmet anlayışıyla çalışır.

Memnuniyetiniz için 7/24 sorularınızı yanıtlamaktadır. Rezervasyon öncesi ve sonrasında sorularınız ve destek için TravelCar müşteri hizmetlerine ulaşın.

TravelCar otopark çözümleri konforuyla işinizi kolaylaştırır. Pratik ve ekonomik park seçenekleriyle zaman kazandırır.

Klanten-reviews

Schrijf u in op onze nieuwsbrief en profiteer van al onze goede aanbiedingen:

Er is rekening gehouden met uw abonnement op de nieuwsbrief 👍 Er is een fout opgetreden bij het aanmelden voor de nieuwsbrief. Probeer het later opnieuw 😕