Hakkari Yüksekova Havalimanı Otopark

Hakkari Yüksekova Havalimanı yakınlarında uygun fiyatlı otopark

Havalimanında park yeri aramak ve yüksek ücretler ödemek istemiyorsanız, alternatif otopark seçeneklerine göz atın.

TravelCar Hakkari Yüksekova Selahaddin Eyyubi Havalimanında en avantajlı otopark seçeneklerine sahiptir.

Konforlu, ekonomik, güvenli ve pratik park alanları için TravelCar üzerinden otoparkları karşılaştırın.
 

Hakkari Yüksekova Selahaddin Eyyubi Havalimanı Otopark

   Hakkâri Yüksekova Havalimanı, Türkiye’nin Doğu Anadolu bölgesinde yer almaktadır. Sınır şehri olan Hakkari için büyük önem taşıyan bu hava alanı, adını ünlü komutan Selahaddin Eyyubi’den almıştır.

2015 yılında hava trafiğine açılan havalimanı, 1.000.000 yolcu/yıl kapasitelidir..

Hakkari Yüksekova Havalimanına ait coğrafi koordinatlar 37°32′59″N 44°14′15″E dir.

Yüksekova Selahaddin Eyyubi Havalimanının açık adresi, Çimenli Mahallesi, 30300 Karlı Köyü, Yüksekova, Hakkâri, Türkiye olarak kayıtlıdır. Havalimanına ait IATA kodu YKO, ICAO kodu ise LTCW olarak belirlenmiştir. İletişim için telefon numaraları 0438 300 33 33 ve faks numarası 0438 300 33 41 dir. Hakkari Yüksekova Selahaddin Eyyubi Havalimanı sivil hava trafiğine hizmet vermektedir. 2017 yılı verilerine göre, iç hatlarda toplam 153.700 yolcuya hizmet vermiştir.

Selahaddin Eyyubi Havalimanının şehir merkezine mesafesi 79 km’dir. Yolcular ulaşımını belediye otobüsü ve taksiyle sağlayabilir.

Hakkari Yüksekova Havalimanı; Şırnak’a 194.7 km, Van’a 199 km ve Siirt’e 421 km mesafededir.
 

Hakkari Yüksekova Selahaddin Eyyubi Havalimanı Otopark Çözümleri

Hakkari Yüksekova Havalimanında 134 araçlık açık otopark alanı bulunmaktadır. Ancak havalimanı otoparkı ücretlidir.

Havalimanının yakınlarında, bütçenizi zorlamayacak ve size zaman kazandıracak seçenekler de mevcuttur. TravelCar sayesinde müşterilerine ücretsiz hizmetler sunan otopark hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Ayrıca TravelCar rakiplerine göre çok daha uygun fiyatları müşterilerine sunar. Size dilediğiniz otoparkı seçmek kalır.

TravelCar dünya genelinde tüm havaalanlarında her ihtiyaca uygun çözümler sunan otoparkları bünyesinde barındırır. Hakkari Yüksekova Selahaddin Eyyubi Havalimanına geldiğinizde aracınızı park edecek yer aramakla uğraşmayın, TravelCar ile daha önceden rezervasyonunuzu gerçekleştirin.

Böylece otoparkla ilgili düşünmeniz gereken hiçbir şey kalmaz ve TravelCar sizin için çalışır.

Hakkari Yüksekova Selahaddin Eyyubi Havalimanı yalnızca beş dakika mesafedeki park alanları sayesinde zaman kazanırsınız.

  TravelCar anlaşmalı otopark alanları Hakkari Yüksekova Havalimanı civarında konumlanmıştır ve en uzak otopark 5 dakika mesafededir.

Otoparkların cazip teklifleri park süresine göre değişiklik göstermektedir. Uzun süreli otopark ihtiyacınız varsa, TravelCar size özel, ücretsiz ve indirimli teklifler sunar.

  TravelCar ile rezervasyon yaptığınızda, farklı hizmetleri de rezervasyonunuza ekleyebilirsiniz. TravelCar otoparkları, müşterilerinin ihtiyaçlarına her zaman önem verir. Hakkari Yüksekova Selahaddin Eyyubi Havalimanı yakınındaki otoparklarda acelesi olanlar için vale servisi bulunmaktadır. TravelCar arzu eden araç sahiplerine oto yıkama seçeneği sunmaktadır. Seyahatinizden döndüğünüzde aracınız temiz bir şekilde teslim edilir.

  TravelCar, otopark hizmeti ile her yerde sizin yanınızda olacaktır. Türkiye’nin birçok şehrinde otogar, tren istasyonu ve havalimanı gibi önemli noktalarda anlaşmalı otoparklar sayesinde, en uygun, en kaliteli hizmeti TravelCar sunar.

  Aracınızın güvenliğini önemsiyorsanız TravelCar tam istediğiniz gibi otoparklara sahiptir. Tüm otoparklar güvenlik kapılarıyla emniyet altına alınmıştır. Açık ve kapalı park yerleri mevcuttur.

TravelCar otoparklarında 7/24 kamera ile güvenlik sağlanır. Aracınızı park ettiğiniz andan itibaren içiniz rahat edecek ve seyahatinize odaklanabileceksiniz.

Otopark alanlarında her daim güvenliği sağlayacak güvenlik görevlileri de vardır. Araç park alanları güvenlik kapısı ile emniyete alınmıştır.

Güvenle aracınızı park edip ayrılabilirsiniz. Aracınızın güvenliği için TravelCar otoparkları maksimum özen gösterir.

  TravelCar, bir otoparktan bekleyebileceğiniz tüm hizmetleri ve servisleri sizin için sağlar ve ücretsiz otopark fırsatları sunar.
 

Hakkari Yüksekova Havalimanı ve yakınlarında ücretsiz transfer ile otopark bulun

TravelCar yalnızca havalimanında değil, ülkenin en önemli noktalarında da otopark ihtiyacınız karşılayacak teklifler sunuyor.

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı, Samsun Havalimanı, Ankara Esenboğa Havalimanı ve Ordu-Giresun Havalimanı gibi daha birçok farklı noktada otopark çözümlerini TravelCar sunar.

  TravelCar, Şırnak, Van ve Siirt gibi şehirlerde tren istasyonları, otogarlar ve hava alanları civarında park yeri arayan herkese hitap eder.

  TravelCar otopark alanlarından havalimanına ulaşım altı dakikadan az sürmektedir. Üstelik ücretsiz havaalanı mekik servisiyle sizlere hizmet vermektedir.

Aracınızı TravelCar ile rezerve ettiğiniz bir otoparka park ettiğinizde, ücretsiz mekik servis sizi aracınızın yanından alır ve Hakkari Yüksekova Havalimanı yolcu girişine kadar bırakır. Aynı şekilde, döndüğünüz zaman da ücretsiz servisin sizi havalimanı kapısından alıp, park yerine bırakacağını bilirsiniz.

TravelCar transfer servisi tamamen ücretsizdir. Hakkari Yüksekova Havalimanına giden ve havalimanından dönen herkes için otopark servisi kullanılabilir durumdadır.

Anlaşmalı otoparklara erişim sorunu yoktur. Hakkari Yüksekova Havalimanı yakınlarındaki otoparklarımız ulaşımı kolaylaştırmak adına, merkezi noktalarda ve size zaman kazandırmak için havalimanlarına çok yakın bir şekilde konumlandırılmıştır.

TravelCar, Hakkari Yüksekova Havalimanına erişimi kolaylaştırır

TravelCar’ın, avantajlı fiyatları, güvenli otopark alanları ve havalimanı servisiyle yolculuğunuzu kolaylaşır. Hakkari Yüksekova Selahaddin Eyyubi Havalimanı servisi ücretsizdir. Aracınızı park ettikten hemen sonra ücretsiz bir servis sizi havalimanına bırakır. Dönüşünüzde de ücretsiz servis sizi karşılar ve otoparka ulaştırır. Otopark ile havalimanı arası çok yakın olduğundan bu servis erişiminizi sağlamak için en iyi yoldur. TravelCar, 7 gün 24 saat otopark hizmeti verir.

TravelCar müşteri hizmetleri, çözüm odaklı hizmet anlayışıyla çalışır.

Memnuniyetiniz için 7/24 sorularınızı yanıtlamaktadır. Rezervasyon öncesi ve sonrasında sorularınız ve destek için TravelCar müşteri hizmetlerine ulaşın.

TravelCar otopark çözümleri konforuyla işinizi kolaylaştırır. Pratik ve ekonomik park seçenekleriyle zaman kazandırır.  

Klanten-reviews

Schrijf u in op onze nieuwsbrief en profiteer van al onze goede aanbiedingen:

Er is rekening gehouden met uw abonnement op de nieuwsbrief 👍 Er is een fout opgetreden bij het aanmelden voor de nieuwsbrief. Probeer het later opnieuw 😕