Kocaeli Cengiz Topel Havalimanı Otopark

Kocaeli Cengiz Topel Havalimanı yakınlarında uygun fiyatlı otopark

Havalimanında park yeri aramak ve yüksek ücretler ödemek istemiyorsanız, alternatif otopark seçeneklerine göz atın.

TravelCar Kocaeli Cengiz Topel Havalimanında en avantajlı otopark seçeneklerine sahiptir.

Konforlu, ekonomik, güvenli ve pratik park alanları için TravelCar üzerinden otoparkları karşılaştırın.
 

Kocaeli Cengiz Topel Havalimanı Otopark

   Kocaeli Cengiz Topel Havalimanı, Türkiye’nin Marmara bölgesinde yer almaktadır. Toplam 2.100 m² alan üzerine kuruludur.

02.11.2011 tarihinde hava trafiğine açılan hava alanından, ilk sefer Trabzon’a yapılmıştır. Yeni terminal binası toplam 885 m2 dir.Ülkedeki tek deniz hava üssüdür.

Kocaeli Cengiz Topel Havalimanına ait coğrafi koordinatlar 40°44`06"N- 30°05`00"E dir.

Cengiz Topel Havalimanının açık adresi, Emek Mahallesi, D-100 Karayolu No:268, 41100 İzmit, Kartepe, Kocaeli, Türkiye olarak kayıtlıdır. Havalimanına ait IATA kodu KCO, ICAO kodu ise LTBQ olarak belirlenmiştir. İletişim için telefon numaraları : +90 262 375 22 22 , +90 262 375 34 92-93 ve faks numarası +90 262 375 27 66 dır. Kocaeli Cengiz Topel Havalimanı ait e-posta adresi cengiztopel@dhmi.gov.tr ‘dir. Kocaeli Cengiz Topel Havalimanı sivil ve askeri hava trafiğine hizmet vermektedir. 2017 yılı verilerine göre, iç hatlarda 46.363, dış hatlarda 2.879 olmak üzere toplam 49.242 yolcuya hizmet vermiştir.

Havalimanının şehir merkezine mesafesi 15 km’dir. Yolcular ulaşımını belediye otobüsü ve taksiyle sağlayabilir.

Kocaeli Cengiz Topel Havalimanı; Bilecik’e 25 km, Sakarya’ya 38 km, Bursa’ya 153 km ve İstanbul’a 125 km mesafededir.
 

Kocaeli Cengiz Topel Havalimanı Otopark Çözümleri

Kocaeli Cengiz Topel Havalimanında yalnızca 93 araç kapasiteli açık otopark alanı bulunmaktadır. Ancak havalimanı otoparkı ücretlidir.

Havalimanının yakınlarında, bütçenizi zorlamayacak ve size zaman kazandıracak seçenekler de mevcuttur. TravelCar sayesinde müşterilerine ücretsiz hizmetler sunan otopark hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Ayrıca TravelCar rakiplerine göre çok daha uygun fiyatları müşterilerine sunar. Size dilediğiniz otoparkı seçmek kalır.

TravelCar dünya genelinde tüm havaalanlarında her ihtiyaca uygun çözümler sunan otoparkları bünyesinde barındırır. Kocaeli Cengiz Topel Havalimanına geldiğinizde aracınızı park edecek yer aramakla uğraşmayın, TravelCar ile daha önceden rezervasyonunuzu gerçekleştirin.

Böylece otoparkla ilgili düşünmeniz gereken hiçbir şey kalmaz ve TravelCar sizin için çalışır.

Kocaeli Cengiz Topel Havalimanı yalnızca beş dakika mesafedeki park alanları sayesinde zaman kazanırsınız.

  TravelCar anlaşmalı otopark alanları Kocaeli Cengiz Topel Havalimanı civarında konumlanmıştır ve en uzak otopark 5 dakika mesafededir.

Otoparkların cazip teklifleri park süresine göre değişiklik göstermektedir. Uzun süreli otopark ihtiyacınız varsa, TravelCar size özel, ücretsiz ve indirimli teklifler sunar.

  TravelCar ile rezervasyon yaptığınızda, farklı hizmetleri de rezervasyonunuza ekleyebilirsiniz. TravelCar otoparkları, müşterilerinin ihtiyaçlarına her zaman önem verir. Kocaeli Cengiz Topel Havalimanı yakınındaki otoparklarda acelesi olanlar için vale servisi bulunmaktadır. TravelCar arzu eden araç sahiplerine oto yıkama seçeneği sunmaktadır. Seyahatinizden döndüğünüzde aracınız temiz bir şekilde teslim edilir.

  TravelCar, otopark hizmeti ile her yerde sizin yanınızda olacaktır. Türkiye’nin birçok şehrinde otogar, tren istasyonu ve havalimanı gibi önemli noktalarda anlaşmalı otoparklar sayesinde, en uygun, en kaliteli hizmeti TravelCar sunar.

  Aracınızın güvenliğini önemsiyorsanız TravelCar tam istediğiniz gibi otoparklara sahiptir. Tüm otoparklar güvenlik kapılarıyla emniyet altına alınmıştır. Açık ve kapalı park yerleri mevcuttur.

TravelCar otoparklarında 7/24 kamera ile güvenlik sağlanır. Aracınızı park ettiğiniz andan itibaren içiniz rahat edecek ve seyahatinize odaklanabileceksiniz.

Otopark alanlarında her daim güvenliği sağlayacak güvenlik görevlileri de vardır. Araç park alanları güvenlik kapısı ile emniyete alınmıştır.

Güvenle aracınızı park edip ayrılabilirsiniz. Aracınızın güvenliği için TravelCar otoparkları maksimum özen gösterir.

  TravelCar, bir otoparktan bekleyebileceğiniz tüm hizmetleri ve servisleri sizin için sağlar ve ücretsiz otopark fırsatları sunar.
 

Kocaeli Cengiz Topel Havalimanı ve yakınlarında ücretsiz transfer ile otopark bulun

TravelCar yalnızca havalimanında değil, ülkenin en önemli noktalarında da otopark ihtiyacınız karşılayacak teklifler sunuyor.

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı, Atatürk Havalimanı, Ankara Esenboğa Havalimanı ve Adnan Menderes Havalimanı gibi daha birçok farklı noktada otopark çözümlerini TravelCar sunar.

  TravelCar, Bursa, İstanbul, Bilecik, Ankara ve Sakarya gibi şehirlerde tren istasyonları, otogarlar ve hava alanları civarında park yeri arayan herkese hitap eder.

  TravelCar otopark alanlarından havalimanına ulaşım altı dakikadan az sürmektedir. Üstelik ücretsiz havaalanı mekik servisiyle sizlere hizmet vermektedir.

Aracınızı TravelCar ile rezerve ettiğiniz bir otoparka park ettiğinizde, ücretsiz mekik servis sizi aracınızın yanından alır ve Kocaeli Cengiz Topel Havalimanı yolcu girişine kadar bırakır. Aynı şekilde, döndüğünüz zaman da ücretsiz servisin sizi havalimanı kapısından alıp, park yerine bırakacağını bilirsiniz.

TravelCar transfer servisi tamamen ücretsizdir. Kocaeli Cengiz Topel Havalimanına giden ve havalimanından dönen herkes için otopark servisi kullanılabilir durumdadır.

Anlaşmalı otoparklara erişim sorunu yoktur. Kocaeli Cengiz Topel Havalimanı yakınlarındaki otoparklarımız ulaşımı kolaylaştırmak adına, merkezi noktalarda ve size zaman kazandırmak için havalimanlarına çok yakın bir şekilde konumlandırılmıştır.

TravelCar, Kocaeli Cengiz Topel Havalimanına erişimi kolaylaştırır

TravelCar’ın, avantajlı fiyatları, güvenli otopark alanları ve havalimanı servisiyle yolculuğunuzu kolaylaşır. Kocaeli Cengiz Topel Havalimanı servisi ücretsizdir. Aracınızı park ettikten hemen sonra ücretsiz bir servis sizi havalimanına bırakır. Dönüşünüzde de ücretsiz servis sizi karşılar ve otoparka ulaştırır. Otopark ile havalimanı arası çok yakın olduğundan bu servis erişiminizi sağlamak için en iyi yoldur. TravelCar, 7 gün 24 saat otopark hizmeti verir.

TravelCar müşteri hizmetleri, çözüm odaklı hizmet anlayışıyla çalışır.

Memnuniyetiniz için 7/24 sorularınızı yanıtlamaktadır. Rezervasyon öncesi ve sonrasında sorularınız ve destek için TravelCar müşteri hizmetlerine ulaşın.

TravelCar otopark çözümleri konforuyla işinizi kolaylaştırır. Pratik ve ekonomik park seçenekleriyle zaman kazandırır.  

Customer reviews

Subscribe to our newsletter and benefit from all our good deals:

Your subscription to the newsletter has been taken into account 👍 An error occurred when you registered for the newsletter, please try again later 😕